Nabízené řešení pro bytové domy

Autor: administrator <admin(at)trapol.cz>, Téma: Obecné informace, Vydáno dne: 08. 05. 2012Naše firma nabízí komplexní dodávky bezpečnostních řešení od návrhu po montáž a zaškolení obsluhy na klíč. Našim cílem je vyhovět vašim představám a požadavkům s ohledem na cenu zařízení, montážních prací a platných norem.

Bezpečnostní řešení

Pro rodinné domy a byty nabízíme vše od nové elektroinstalace a základní automatizace, přes televizní a datové rozvody, domácí telefony a videotelefony, kamerové systémy s dálkovým dohledem nebo zabezpečovací systémy s GSM komunikací a připojením na pult centralizované ochrany až po garážová vrata, pojezdové brány, revize elektroinstalací a hromosvodů.

Poplachové - zabezpečovací systémy - GSM ovládání, barevně podsvícené klávesnice, rozdělení hlídaného objektu na skupiny, připojení na pult centralizované ochrany
Kamerové systémy - Inteligentní kamerové systémy s online dohledem uživatelský software nebo pomocí mobilního telefonu ve vysokém rozlišení
Strukturovaná kabeláž - Vytvoření kabelážního systémů s jednotným umístěním všech aktivních prvků pro datovou komunikaci a telefoní linky HTS, ISDN.

Přistupové systémy - Ovládání dveřních zámků pomocí RFID čteček.

Na zabezpečovací a kamerové systémy nabízíme pravidelný servis a údržbu.
Nabízíme pouze kvalitní a vyzkoušené kamerové systémy.